Telefon
Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Dezenfeksiyon

Dezenfeksiyon

Evlerde, ofislerde ve kamusal alanlarda tüm yüzeylerde yaşayan mikroorganizmalar vardır. Ayrıca çoğunlukla bu alanlar virüs, bakteri ve mantarların üreme yerleridir. Yaygın temizlik ürünlerine dirençli birçok virüs ve bakteri vardır. Özellikle günümüzde Coronavirus COVID19 salgını nedeniyle SARSCOV2 virüsü ile mücadele için birçok yaşam alanı düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Virüs ve mikroorganizmaları tamamen yok etmek için yapabileceğiniz en etkili önlem “Sağlık Bakanlığı onaylı” ürünlerle dezenfekte etmektir. Bu noktada devreye giren firmamız sizlere Dezenfeksiyon hizmeti sunmaktadır. Dezenfeksiyon hizmetimiz sayesinde artık siz de daha temiz ve hijyenik ortamlara sahip olabilir ve meydana gelebilecek salgın, hastalık ya da mikroplara karşı önlemlerinizi alabilirsiniz.

Dezenfeksiyon uygulamalarımızda kullandığımız dezenfektanlar bitki bazlı, çevreye ve insana zarar vermeyen nanoteknolojik ürünlerdir.  Ayrıca tekrar dile getirmek gerekir ki kullandığımız tüm ürünler Sağlık Bakanlığı tarafınca onay almış ve kullanıma uygun etkili ürünlerdir. Farklı bitki türlerinin kullanıldığı ileri teknolojiye sahip bu ürünler; Gümüş, çinko ve demir gibi maddelerin antibakteriyel ve anti-kanser nano parçacıklarını sentezler. Bu sayede uygulamalarımız doğaya ve insan sağlığına zarar vermeden ortamdaki bakteri ve mikropları hızlı bir şekilde yok eder.

Kullandığımız dezenfektan farklı virüs ve bakterilere karşı da etkilidir. Tamamen biyolojik bir yöntemle elde edilen gümüş nanoparçacıkları içeren malzemeler, biyolojik dezenfektana dönüştürülmüştür. Antibiyotiklere direnç oluşturmaz, 1 dakikada 0,999'un yok edilmesini sağlar. Zararlı kimyasallar, SLS, parabenler, BPA, sülfatlar ve silikonlar içermez, uygulama esnasında çevreye herhangi bir emisyon salınımı yapmaz. Firmamızın sizlere sunduğu Dezenfeksiyon hizmetimiz ile siz de evinizin, iş yerinizin ya da okulunuzun tüm temizliğini yapabilir, ortamın daha temiz olmasını sağlayarak ortamdaki insanların sağlığını koruyabilirsiniz.

Dezenfeksiyon hizmetimizin uygulanabileceği birçok alan bulunmaktadır. Bu alanlar şu şekilde sıralanabilir; medikal, gıda, otel, toplu taşıma, okullar, işyerleri, fabrikalar, askeriye, klimalar, çiftlik hayvanları, kuaför salonları, kuaför salonları, güzellik merkezleri, spor kompleksleri, kamusal alanlar ve diğer alanlarda mevcut bu hizmetimiz uygulanarak aktif olan mikroorganizmaları öldürür. Eğer sizde ortamın temizliği ve hijyeni açısından sorun çekiyorsanız hemen bizler ile iletişime geçebilir ve hizmetimize başvurabilirsiniz.