Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’nin en büyük ilaçlama firmalarından biri olan Biyoka ilaçlama, yıllardır verdiği hizmetlerin kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile İstanbul’un en çok tercih edilen ilaçlama firmaları arasında yer alıyor. Çeşitli böcek ve haşerelerin ilaçlanması her ne kadar basit ve hızlı bir işlem olarak görülse de kaliteli ve hassas bir hizmet alınmadığında, yapılan ilaçlama uygulamaları etki etmemekte ve müşteriler mağdur kalmakta. Tam da bu noktada kendini gösteren biyoka ilaçama firmamız,  alanında uzman ve tecrübe sahibi personelleri ile İstanbul’daki tüm böcek ve haşere vakalarına koşuyor. Doğru böcek ve haşereler, doğru ilaçlama çalışmaları yapan ekibimiz, ilk olarak baskın yapan böceklerin analizini yapmakta ve uygun ilaçlamalar ile hizmet vermektedir.

İlaçlama hizmetlerinde en çok yapılan hatalardan biri olan yanlış ilaçlama, hem etki etmeyecek hem de müşteriyi memnun bırakmayacaktır. Biyoka İlaçlama firmamız, müşterilerimiz ile iletişime geçerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Bu sayede ilaçlama uygulamalarının ardından müşterinin arzu ettiği durumu gerçekleştiriyoruz. İnsan sağlığı açısından da büyük öneme sahip olan böcek ilaçlama uygulamaları, kaliteli kimyasallardan üretilerek Sağlık Bakanlığı tarafınca onay alan ürünlerin kullanılması gerekir. Aksi takdirde ne kadar ilaçlama yapılırsa yapılsın, böcekler hafif kimyasal maddelerden etkilenmeyecek ve ofisinizi ya da evinizi işgal etmeye devam edeceklerdir.

Biyoka ilaçlama olarak sunduğuz hizmetlerin kalitesi, evinizi, iş yerinizi ya da ofisinizi işgal eden tüm haşerelerin yok olmasını sağlayacaktır. Ayrıca haşere ilaçlama hizmetlerinin de uygun zamanda yapılması, haşerelerin daha fazla çoğalıp alanınıza ciddi şekilde zarar vermemesi açısından önemlidir. Fare, böcek ve haşerlerin ilaçlama çalışmalarını en son teknolojik aletler ve kaliteli malzemeler ile yapan firmamızdan hizmet almak için bizleri arayabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Sormak istediğiniz için?

08508851001